GOM Player Türkçe Dil Paketi v3 (windows)

GOM Player Türkçe Dil Paketi

v3
GOM Player Türkçe Dil Paketi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    381,658

  • Üretici

    GOM Player

GOM Player'ı Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız bu ücretsiz dil paketini kullanabilirsiniz.

GOM Player, kapsamlı bir medya oynatıcı arayan Windows kullanıcılarının tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri bir alternatif. Kullanıcı dostu arayüzü ve kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmış altyapısıyla GOM Player kusursuz bir kullanım deneyimi vaat ediyor.

Medya oynatıcının en önemli özelliklerinden bir tanesi de değiştirilebilir tema desteğine sahip olması. Bu sayede kullanıcılar kendilerine göre tasarlayabilecekleri ve bu şekilde daha kişisel bir deneyim yaşayabilecekleri bir medya oynatıcıya sahip olmuş oluyorlar. 

GOM Player AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, ASX, MKV, ASF, DAT ve MP4 gibi en popüler dosya formatlarını ekstra bir kodek paketine ihtiyaç duymadan oynatabiliyor. GOM Player SMI, SRT, RT ve SUB formatlarına ek olarak daha pek çok altyazı formatına da destek sunuyor. Videolarınız ve altyazılar arasında bir senkron bozukluğu varsa bu problemi GOM Player ile çözebilirsiniz.

Böylesine kapsamlı bir programı Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız Türkçe Dil Paketi'mizi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR