Hearthstone (windows)

Hearthstone

Hearthstone
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26,823

  • Üretici

    Blizzard Entertainment

Hearthstone, popüler oyun geliştiricisi Blizzard tarafından geliştirilen ve bağımlılık yapan bir dijital kart oyunudur.

Hearthstone, dünyaca ünlü popüler oyun geliştiricisi Blizzard tarafından geliştirilen ve oldukça bağımlılık yapan ücretsiz bir dijital kart oyunudur.

Oyuncuların, Rexar (Hunter), Uther Lightbringer (Paladin), Garrosh Hellscream (Warrior), Malfurion Stormrage (Druid), Gul'dan (Warlock), Thrall (Shaman), Anduin Wrynn (Priest), Valeera Sanguinar (Rogue) ve Jaina Proudmoore (Mage) gibi farklı 9 adet kahramandan (karakter sınıfından) bir tanesini seçerek başlayacakları oyun sıra tabanlı olarak oynanmaktadır.

Oyun içerisinde her kahramanın (karakter sınıfının) kendisine özel kartları ve özel güçleri olduğu gibi her kahramanın (karakter sınıfının) ortak olarak kullanabileceği kartlar yer almaktadır.

Oldukça basit bir mantık üzerine kurulu olan Hearthstone'da amacınız kahramanınızı seçmek ve kahramanınıza özel olarak hazırlayabileceğiniz veya kahramanınıza göre otomatik olarak seçilen 30 kartlık deste ile rakiplerinize karşı mücadele etmektir.

Büyü kartları, savaşçı kartları, silah kartları, özel yetenekler kartları ve çok daha fazlasının yer verildiği oyunda, günlük olarak size verilen görevleri tamamlayarak kazanacağınız altınlar yardımıyla yeni kartlar satın alabileceğiniz gibi gerçek para ile de kart satın alma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda elinizde fazla olan kartları yeniden değerlendirerek kendi istediğiniz kartlara sahip olabilirsiniz.

Oyun içerisinde bir rakibinizin bir sizin sırayla yapacağı hamleler sonunda 30 can puanını ilk kaybeden karşılaşmayı kaybetmiş sayılıyor. Rakiplerinize karşı yapacağınız karşılaşmalar sonrasında elde edeceğiniz deneyim puanlarıyla karakterinizin seviyesini yükseltebiliyor ve yeni kartlar açtırma şansına hak kazanabiliyorsunuz.

Şu an için sadece PC ve MAC kullanıcıları için açık beta sürümünde olan oyunun, yakın zaman içerisinde mobil platformlar üzerinde de kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Blizzard oyunlarının ve Blizzard evreninin hayranı olan oyuncuların mutlaka oynamasını önereceğim Hearthstone'un gerçekten bağımlılık yaptığını söylemeden de geçemeyeceğim.

YORUMLAR