Hell Warders (windows)

Hell Warders

Hell Warders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hell Warders, co-op temelli bir aksiyon oyunudur

Hell Warders farklı oyun türlerini birleştiren, fantastik bir hikayeye sahip olan bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Orta Çağ'ı andıran, fantastik bir bir dünyaya konuk olduğumuz Hell Warders'da cehennemden gelen iblislere karşı savaşan kahramanları yönetmekteyiz. Hell Warders adı verilen kahramanlar dünyaya akın eden iblis ordularını durdurabilmek için bir araya geliyorlar, biz de kahramanımızı seçerek bu savaşlara katılıyoruz. Hell Warders'da farklı savaş stillerine ve yeteneklere sahip kahramanlar yer almakta. Dilerseniz kılıç ve kalkan kullanan bir şovalye, dilerseniz bir büyücü, dilerseniz usta bir okçu olabilirsiniz. Kahramanlarımız silah kullanmadaki ustalıklarını büyülü güçleriyle birleştiriyorlar.

Hell Warders, oyun yapısı olarak bir kule savunma oyunu ile TPS türünde bir aksiyon oyununun karışımı. Maçlara başlarken savunma sistemlerimizi yerleştiriyor, sonrasında savaş alanına çıkarak kahramanlarımızla sıcak çatışmalara giriyoruz. Yüzlerce düşmanı patakladıktan sonra da sıra bölüm sonu canavarı niteliğindeki dev düşmanlara geliyor.

Hell Warders'ı 4 oyuncu eşli olarak oynayabiliyor ve takım halinde savaşabiliyor. Bunun yanında oyunu tek başınıza da oynayabiliyorsunuz. Tatmin edici bir grafik kalitesine sahip oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- GeForce GTS 250 veya AMD Radeon HD 4830 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 8 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR