Html-Kit 292 (windows)

Html-Kit 292

Html-Kit  292
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HTML, XML ve script yapımcılarına web sayfalarını düzenlemekte, biçimlendirmekte, geçerli kılmakta, ön izlemekte ve yayınlamakta yardımcı..

TML, XML ve script yapımcılarına web sayfalarını düzenlemekte, biçimlendirmekte, geçerli kılmakta, ön izlemekte ve yayınlamakta yardımcı olması için tasarlanmış tam donanımlı bir metin düzenleyicisidir. HTML kodlamasına yeni başlayanlar programın hata yakalama özelliğinden yararlanabilir. Uzmanlar, kod üzerinde tam kontrolü korurken kişiselleştirilebilir ve genişletilebilir düzenleyiciyi kullanarak genel konular üzerine harcadıkları zamandan tasarruf edebilir.

Özellikler arasında HTML, XHTML, XML, CSS, XSLT, JavaScript, VBScript, PHP, ASP, Java, Perl, Python, C/C++, Visual Basic, Pascal/Delphi, Lisp, SQL, INI/Conf ve daha fazlası için sözdizimi belirtme, kişiselleştirilebilir anahtar kelime yardımı ve klavye kısayolları, birçok ön izleme yöntemi, bir yazım denetleyicisi ve kavram dizini, şablonlar / bilgiler, birçok onaylayıcı(validator) ve biçim düzenleyicileri gibi üçüncü kişi uygulamaları için otomatik tanıma ve bütünleştirme bulunmaktadır.

HTML, JavaScript ve VBScript yazmak için kullanımı kolay ve ücretsiz bir editör arıyorsanız HTML Kit uygulamasını öneririz. Birden fazla doküman ile aynı anda çalışasbildiğimiz uygulama, her doküman ayrı pencerede açıyor. HTML Kit metin tabanlı bir editör, yani HTML sayfalarını Frontpage ' deki gibi yazı tipi türü, boyutu ve rengi gibi seçenekleri ekranda göstermiyor. Öte yandan kod bilginiz varsa ve sayfanın tamamına hakim olmak istiyorsanız HTML Kit ' i tercih edebilirsiniz.

PCWorld.com.tr Açıklaması : Hem internet üzerinde yazılım geliştiren programcılar, hem de amatör olarak web sayfası yapmak isteyen kullanıcılar için HTML Kit 1 tam anlamıyla kapsamlı bir text editör. Uygulama ile HTML ve XML tabanlı programlar yazabilirsiniz. Alanındaki diğer popüler programların sahip olduğu bütün özellikleri içeren yazılım her türlü internet sitesini oluşturup yayınlayabileceğiniz bir ortam sunuyor. Oluşturduğunuz sayfaları program içinde ön izleme bölümünü kullanarak inceleyebilir ve FTP bölümü ile projenizi internet ortamında gönderebilirsiniz. HTML, XML, CSS, CSLT, JavaScript, VBScript, PHP, ASP gibi dillere ait kodları renk değişiklikleri sayesinde daha anlaşılır hale getirmesi ve mevcut taslaklar programın diğer artıları.