Http Traffic Generator 1.8.4 (windows)

Http Traffic Generator

Http Traffic Generator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    692

  • Üretici

    NSASoft

Web sitesi ve sunucularınızın ne kadar yükü kaldırabildiğini test edebilmek için bu sanal http trafiği uygulamasını kullanabilirsiniz.

Http Traffic Generator programı özellikle web sitesi geliştiricilerinin yahut online olarak çalışan uygulamalar geliştirenlerin seveceklerine inandığım kullanışlı bir uygulama. Pek çok web sitesi veya uygulama gerekli testler yapılmadan piyasaya sürülüyor ve bu da birden binlerce kişinin o hizmete girmeye çalışması durumunda maalesef sunucunun devre dışı kalmasına neden oluyor.

Bu program ise bu tip durumlara hazırlıklı olmanızı sağlamak için hazırlanmış ve işini oldukça iyi şekilde yapıyor. İstediğiniz sunucu, web sitesi ya da uygulamaya yine sizin belirlediğiniz adette ve aralıklarda internet trafiğini gönderiyor ve böylece sunucunuzun tepkisini görmenizi sağlıyor. Oldukça hızlı çalışan ve bilgisayarınızı yormayan programın kullanıcı taleplerini simüle edebilmesi testi işlevsel bir hale getiriyor.

Zaten arayüz tasarımı ve kullanım kolaylığı da test işlemlerini en hızlı ve sorunsuz biçimde tamamlamanız için oldukça güzel hazırlanmış. Kullananların bir sorun yaşayacaklarını sanmıyorum.

YORUMLAR