iGetting Audio 1.1.0.0 (windows)

iGetting Audio

iGetting Audio
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iGetting Audio ile internet üzerindeki herhangi bir yayını veya mikrofonunuzdaki sesleri kaydedebilirsiniz

iGetting Audio kullanıcılara internet radyosu kaydetme, YouTube ses kaydetme, Vimeo ses kaydetme, Spotify ses kaydetme ve Skype ses kaydetme gibi farklı konularda yardımcı olan bir ses kayıt programıdır.

Bilgisayarımızdan müzik dinlemek için farklı kaynakları tercih edebiliyoruz. Bu kaynaklardan yayınlanan sesleri dinlemek için internet bağlantısına ihtiyaç duymaktayız. Fakat internet bağlantımızda problem yaşıyorsak veya internet bağlantımız yoksa müzik dinlememiz mümkün olmamakta. Bu nedenle internet üzerinden dinlediğimiz sesleri bilgisyaarımıza kaydetmemiz gerekebiliyor. iGetting Audio bize bu konuda pratik bir çözüm sunmakta. 

iGetting Audio ile kullanıcılar YouTube, Vimeo, Dailymotion gibi internet sitelerinde seyrettikleri videolarda yer alan sesleri, Spotify gibi müzik yayını yapan sitelerdeki sesleri, internet üzerinden dinledikleri radyolardaki sesleri bilgisayarlarına kaydedebiliyorlar. Bunun yanında iGetting Audio ile Skype gibi sesli görüşme yazılımlarıyla yapılan görüşmeler ve bilgisayarınıza bağladığınız milkrofondan çıkan sesler kaydedilebilmekte.

İnternet üzerinden dinlediğiniz herhangi bir sesi kaydetmenize yardımcı olan iGetting Audio kaydedeceğiniz sesleri MP3, WMA, WMV, M4A, AAC, OGG, APE ve FLAC formatlarında kaydedebilmekte. Bunun yanında iGetting Audio ile kaydettiğiniz sesleri iPhone zil sesine dönüştürebilmeniz de mümkü. Program içerisinde yer alan zamanlama özelliği sayesinde belirleyeceğiniz tarih ve saatler arasında programın ses kaydetme işlemini otomatik olarak başlatıp sonlandırmasını sağlayabilirsiniz.