InMind VR (windows)
InMind VR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  216

 • Üretici

  Nival

InMind VR, Oculus Rift için tasarlanmış arcade öğeleri taşıyan kısa bir macera oyunudur.

InMind VR, Oculus Rift için geliştirilen ve arcade öğeleri bulunan kısa bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Demo olarakta tanımlayabileceğimiz bu oyunda, geleceğe damga vuracak sanal gerçeklik furyasının ilk örneklerinden birini görmek için yola koyuluyoruz. Oculus Rift ile oynanabilen InMind VR'da neler varmış gelin birlikte bakalım. 

Tanıtım fuarlarını sık ziyaret eden biriyseniz ve Oculus Rift'i deneyip kullanma fırsatınız olduysa InMind VR oyununu da test etme imkanınız olacaktır. İlerleyen dönemlerde satın almak isterseniz sanal gerçeklik dünyasına hızlı bir giriş yapayım diyorsanız da denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor. Bu oyun, adından da anlaşılacağı üzere zihnimizin mucizeleri arasında dolaşmamıza imkan tanıyor. Gelecek için eşsiz bir deneyim yaşayacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim. 

Bahsettiğimiz gelecek oldukça yakın görünüyor. İnsanlık ve teknoloji geliştikçe muazzam bilimsel gelişmelere de tanıklık ediyoruz. Durum böyleyken sanal gerçekliğin sağlık alanındaki gelişmelerde de kullanılacağını söylersek yanılmış olmayız. İnsan beynindeki sorunları aramaya odaklanan Inmind VR'da oyunculara tam olarak bunu sağlıyor. İnanılmaz bir yolculuk deneyimi yaşatıyor ve beynimizdeki mikro dünyaya giriş yapmamıza olanak tanıyor.

Denemek için mutlaka bir Steam hesabına sahip olmalısınız. Daha sonra ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Bilmeniz gereken önemli ipuçları:

 • Oculus Rift Linux'u desteklemiyor.
 • DirectX 9 Oculus Rift DK2 için desteklenmiyor.
 • Mac 32bit desteklenmiyor.

YORUMLAR