InstalledDriversList 1.00 (windows)

InstalledDriversList

InstalledDriversList
ÜCRETSİZ
İndir 0.06 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InstalledDriversList, bilgisayarınız üzerinde kurulu olan sürücüleri görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

InstalledDriversList, bilgisayarları üzerinde yer alan kurulu sürücülerin listesini görüntülemek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Herhangi bir kurulum işlemi gerektirmeyen program hem 32-Bit hem de 64-Bit işletim sistemleri üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve bilgisayarınız üzerinde yer alan tüm sürücüleri kısa bir sürede tarayarak sizin için listelemektedir.

Oldukça basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Tek yapmanız gereken programı çalıştırmak ve programın sizin için tüm sürücülerinizi listelemesini beklemektir. Ardından liste üzerinde yer alan sürücüler arasında, daha ayrıntılı bilgi almak istediklerinizin üzerine çift tıklayarak, açılan yeni pencere üzerinde yer alan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sürücü adı, türü, görüntülenen ismi, açıklaması, başlangıç türü, grubu ve daha birçok bilgiyi sizlere sunan program, bilgisayarı üzerinde yer alan sürücüler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüm kullanıcılar için etkili bir çözüm sunmaktadır.

Tüm bunların dışında listelemekte olduğunuz sürücü listelerini TXT dosyası olarak kaydedebilir ve istediğiniz zaman kolayca yazıcınız aracılığıyla sürücü listenizin çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca isterseniz HTML formatında raporları da InstalledDriversList yardımıyla hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Sonuç olarak bilgisayarınız üzerinde yer alan sürücü listelerine ve bilgilerini ulaşabileceğiniz bir program ihtiyaç duyuyorsanız, InstalledDriversList'i mutlaka denemenizi öneririm.