iOS 8 HD Duvar Kağıtları 1.0 (windows)

iOS 8 HD Duvar Kağıtları

1.0
iOS 8 HD Duvar Kağıtları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,720

  • Üretici

    Tamindir

iOS 8 HD Duvar Kağıtları, Tamindir editör ekibi tarafından sizler için hazırlanan ve adından da anlayacağınız üzere iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir duvar kağıdı paketidir.

iOS 8 HD Duvar Kağıtları, iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirerek birbirinden güzel HD kalitesindeki resimleri duvar kağıdı olarak kullanabilecekleri bir pakettir.

Duvar kağıdı paketi Tamindir editör ekibi tarafından oluşturulmuştur. 13 farklı duvar kağıdı bulunan paketi indirerek zaman zaman iPhone ve iPad'lerinizin duvar kağıtlarını değiştirerek kullanabilirsiniz. iOS 7 ile birlikte büyük tasarım ve görüntü kalitesi değişikliği yaşayan iOS'a iOS 8'de bu anlamda çok da fazla bir şey eklenmiyor fakat yinede bu işletim sistemini yükler yüklemez paketimizi indirerek farklı duvar kağıtlarını denemenizi öneriyorum.

Hazırladığımız HD duvar kağıtları paketi sadece iPhone ve iPad'ler yada iOS 8 için geçerli değildir. Diğer mobil cihazlarınız üzerinde de bu paketteki duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Duvar kağıtları üzerinde düzenleme yada boyut değişiklikleri yapmak için bilgisayarınız üzerinde PhotoScape programını kullanabilirsiniz.

Hazırladığımız HD duvar kağıtları paketinin ziyaretçilerimiz yani sizler tarafından beğenilmesi durumunda devamı gelecektir. Ayrıca kendi cihazlarınızda beğendiğiniz duvar kağıtlarını yorum olarak göndererek bu duvar kağıtlarının daha sonra ekleyeceğimiz paketlerde bulunmasını sağayabilirsiniz.

YORUMLAR