iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları (windows)

iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları

iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,053

  • Üretici

    Apple

iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları bir canlı duvar kağıdı paketidir

iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları, Apple'ın iOS 9 ile birlikte kullanıcılarına sunduğu yeni görünümü farklı cihazlara taşımanızı mümkün kılan bir canlı duvar kağıdı paketi.

Bilgisayarlarınıza ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir canlı duvar kağıdı arşivi olan bu pakette iOS 9'a özel hava kazandıran canlı duvar kağıtları bir araya toplanıyor. Kullanıcılar bu canlı duvar kağıtlarını dilerlerse daha eski iOS versiyonuna sahip iPhone telefonlarına veya tabletlerine, dilerlerse Android akıllı telefon ve tabletler gibi diğer cihazlara aktarabiliyorlar.

iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları içerisindeki duvar kağıdı seçenekleri ekranınızda sürekli hareketli ve güzel sahnelerin yer almasını sağlıyor. Bu sayede ana ekranınız sıradan olmaktan kurtuluyor. iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları paketi .zip formatlı bir arşiv dosyası şeklinde hazırlanmış bir dosya. Bu arşivi Winrar programını veya Winzip programını kullanarak açabilmeniz mümkün. 

İndireceğiniz duvar kağıtlarını mobil cihazlarınıza kablosuz aktarmak için bu yazımızda anlattığımız yöntemlerden faydanalabilirsiniz:

Bilgisayarlar ve Mobil Cihazlar Arasında En Hızlı Dosya Transferi Nasıl Yapılır?

iOS 9 standart duvar kağıtlarını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR