Jnes 1.1.1 (windows)

Jnes

Jnes
ÜCRETSİZ
İndir 0.43 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nintendo klasiklerini PC üzerinden oynamak istiyrsanız Jnes başarılı bir emülatör.

Nintendo Entertainment System, veya kısa adıyla NES olarak bilinen konsol, 80'li yıllarda gerçek bir devrim yarattı. Türkiye'de Micro Genius gibi isimlerle klon olarak satılan ve 90'lardaki oyunseverlerde iz bırakan bu oyun sistemi, Jnes isimli emülatör sayesinde PC platformunda hayata kazandırılıyor.

GamePad desteği, oyun içi kaydetme ve video kayıt seçenekleriyle modern oyun algısına adaptasyonu sağlayan Jnes sayesinde bitirmesi saatler süren bir oyunun kaydetme seçeneği olmadığı için üzülmeyeceksiniz. Kaldığınız yerden oturum açmanızı sağlayan hızlı kaydetme ve yükleme seçenekleriyle oyun sezonunuzu daha planlı sürdürme şansınız var.

Game Genie ve Pro Action Replay kodlarını da destekleyen Jnes ile oyunlarda hile kullanmaya meraklı oyunseverler de düşünülmüş. Deneysel bir çalışma olan online oyun desteği sayesinde çok kişili oyunları internet bağlantısı üzerinden arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz.

80'li yılların oyun algısını değiştirip video oyun sektörünü hayata döndüren bir konsolun klasik oyunlarını oynamak istiyorsanız Jnes size bu arşivin kapılarını açıyor.

ARTILAR

Oyun içi kaydetme

Game Genie ve Pro Action Replay desteği

Ücretsiz

EKSİLER

PAL versiyon oyunlarda sorun yaratabiliyor

YORUMLAR