Battle.net

Battle.net

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,571
  • DOSYA BOYUTU 0.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blizzard

Battle.net ücretsiz bir oyun yükleme, güncelleme ve başlatma aracıdır

Battle.net ünlü oyun geliştiricisi Blizzard'ın oyunlarını açmak, güncellemek ve yüklemek için kullanabileceğiniz bir program olarak tanımlanabilir.

Battle.net programı sahip olduğunuz bütün Blizzard oyunlarını bir araya topluyor ve tek bir arayüz üzerinden hepsini kontrol etmenize yardımcı oluyor. Battle.net ile önceden oynadığınız ve Battle.net hesabınızda kayıtlı olan World of Warcraft, Diablo 3 ve Starcraft 2 oyunlarını bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Bu oyunlar için herhangi bir güncelleme yayınlandığında Battle.net ile güncelleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Battle.net ile sahip olduğunuz oyunlara erişmenin yanısıra yeni Blizzard haberlerine göz atabiliyor, Starcraft 2 demosunu indirebiliyor, ücretsiz olarak Heartstone indirebiliyor ve oynayabiliyor, diğer ücretsiz Blizzard oyunlarına erişebiliyorsunuz. Program ile özel Blizzard fırsatlarından haberdar olmanız ve yararlanmanız da mümkün.

Battle.net arayüzünden sahip olduğunuz oyunlarla ilgili olarak yerel depolama ayarları, güncelleme ayarları ve ağ trafik kullanım ayarlarını yapmanız da mümkün.