Kastor - Free Audio Extractor

Kastor - Free Audio Extractor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kastor - Free Audio Extractor ile videolarınızdaki sesleri ayrı bir dosya olarak kaydedebilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Kayıt Ve Yönetim Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Kastor - Free Audio Extractor kullanıcılara videolardaki ses dosyalarını ayıklama ve farklı ses dosyaları olarak kaydetme imkanı sunan bir videolardan ses alma yazılımıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir program olan Kastor - Free Audio Extractor sayesinde FLV, MP4, AVI, WMV, ASF, MOV formatına sahip videolarınızdaki ses akışlarını MP3, WMA, OGG, WAV ve FLAC formatlarındaki ses dosyalarına dönüştürebilmektesiniz. Program ayrıca kayıt için sunduğu farklı ses formatları sayesinde ses dönüştürme özelliğine de sahip oluyor. 

Kastor - Free Audio Extractor bize özellikle mobil cihazlarımızda videoları oynatmanın dert olduğu durumlarda pratik bir çözüm sunmakta. Sahip olduğumuz konser, konuşma, panel ve ders videoları gibi kayıtları mobil cihazlarımızda oynatmak pil ömrü açısından çok verimli olmayabiliyor. Eğer sadece bu dosyalardaki sesleri veya müzikleri dinlemek istiyorsak dosyaları video olarak mobil cihazımıza aktarmak yerine Kastor - Free Audio Extractor ile ses dosyalarına dönüştürebiliriz. Böylece hem mobil cihazımızın depolama alanını daha verimli kullanabilir, hem de daha uzun bir batarya ömrü elde edebiliriz.

Kastor - Free Audio Extractor sunduğu ses dalgası görünümü sayesinde videoların belli kısımlarındaki sesleri ayıklamamıza da imkan tanıyor.