KoolMoves 9.0.0 (windows)

KoolMoves

KoolMoves
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 6.57 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KoolMoves popüler bir flash animasyon oluşturma ve düzenleme aracıdır. Kullanımı kolay bir çok hazır efekt ve animasyonu içerisinde barındırmaktadır

KoolMoves popüler bir flash animasyon oluşturma ve düzenleme aracıdır. Kullanımı oldukça kolay programın içerisinde bir çok hazır efekt ve animasyon bulunuyor.

Sizi tasarım esnasında bir çok işten kurtaracak işinizi çabucak bitirmenize olanak sağlayacaktır. Piyasadaki diğer alternatiflerine oranla daha makul olan fiyatı nedeniyle tercih sebebi. Sadece bir kaç dakika içerisinde siz de çok güzel flash animasyonları hazırlayabilirsiniz.

Sade ve basit arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz programın özelliklerini kullanırken problem yaşamazsınız. Hem yeni başlayanlara hemde profesyonellere hitap eden program oldukça başarılı. Basit olarak objeleri hareket ettirebilir, düzenli ve dinamik yazılar ekleyebilir, resim ve SWF dosyaları ekleyebilir ve boş bir film klibi veya buton oluşturabilirsiniz.

Animasyonlarınızın üzerine efektler eklerken renkleri, resimleri, yönlerini, bakış açılarını ayarlamak mümkün. Sistem kaynaklarını maku değerlerde kullanan bu flash animasyon oluşturma programının ücretsiz deneme versiyonunu denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR