Kopanito All-Stars Soccer Demo (windows)

Kopanito All-Stars Soccer

Kopanito All-Stars Soccer
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kopanito All-Stars Soccer arcade tadında bir futbol oyunudur

Kopanito All-Stars Soccer oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan ve bolca kahkaha atmanıza neden olabilecek bir futbol oyunu.

Alışageldiğimiz klasik futbol simülasyonlarındaki gerçekçi oyun yapısından ziyade daha arcade türde bir oynanışa sahip olan Kopanito All-Stars Soccer eğlence odaklı olarak geliştirilmiş bir futbol oyunu. Kopanito All-Stars Soccer'da hakemin, ofsaytların ve sıkıcı futbol kurallarının olmadığı maçlarda rakiplerimizle yüzleşiyoruz ve kıran kırana geçen maçlarda galip taraf olmaya çalışıyoruz. Oyunun grafik yapısı da oynanıştaki arcade havayı tamamlamakta ve bize çizgi filmleri andıran bir görünüm sunmakta.

Kopanito All-Stars Soccer oynanışı oldukça renkli hale getiren özelliklere sahip. Oyunda şut çekerken oyunu ağır çekime alabiliyoruz ve artistik görünen goller atabiliyoruz. Süper yetenek tabanlı hücum sisteminin oyuna heyecan kazandırdığı söylenebilir. Kopanito All-Stars Soccer'ın keyfi oyunu arkadaşlarınızla birlikte karşılıklı maç yaptığınızda çıkmakta. Oyunu aynı bilgisayar üzerinde 5 oyuncu aynı anda oynayabiliyor. Çok sayıda ulusal futbol takımına yer veren oyunun sistem gereksinimleri çok yüksek değil. Kopanito All-Stars Soccer'ı oynayabilmek için bilgisayarınızın şu özelliklere sahip olması yeterli:

  • Windows Vista işletim sistemi
  • 2 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 1 GB RAM
  • 256 MB video belleğe sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0
  • 500 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR