Kvisoft Data Recovery

Kvisoft Data Recovery
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kvisoft Data Recovery ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz

Kvisoft Data Recovery silinen dosyaları geri getirme konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir dosya kurtarma yazılımıdır.

Kvisoft Data Recovery kullanarak yanlışlıkla silinen ve geri dönüşüm kutusundan silinen dosyaların haricinde elektrik kesintisi, disk arızası, fortmatlama, sistem çökmesi gibi farklı nedenlerden ötürü silinen dosyaları tespit edip kurtarabilmektesiniz. Kvisoft Data Recovery FAT16, FAT32, exFAT, NTFS dosya sistemine sahip sabit disklerden dosya kurtarabildiği gibi taşınabilir belleklerden de dosya kurtarabiliyor.

Özellikle dosya sildiğinizde geri dönüşüm kutusuna gönderilmeyen USB bellekler, hafıza kartları ve harici disklerden yanlışlıkla bir dosya sildiğinizde önemli verilerinizi normal yollarla geri getirmek mümkün olmamaktadır. Kvisoft Data Recovery kullanarak bu dosyaları bularak geri getirebilirsiniz. Android tablet ve telefonlar gibi cihazlardan dosya kurtarabilmenin yanında iOS cihazların yedek dosyalarından dosya kurtarmak da mümkündür.

Kvisoft Data Recovery resim, video, müzik, ofis dökümanları, arşiv dosyaları ve kayıtlı e-postalar gibi dosyaları kurtarabilmektedir. Bu dosyalar için önizleme görüntüleri sunan dosya kurtarma yazılımı kurtaracağınız dosyayı daha kolay tespit edebilmenize yardımcı oluyor.

YORUMLAR