Law Mower Demo (windows)

Law Mower

Law Mower
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Law Mower kuşbakışı kamera açısıyla oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Law Mower başınıza ne gelirse gelsin hunharca çim biçmeye çalıştığınız top down shooter türünde bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Law Mower, bir adamın hayatının amacını gerçekleştirmek için çıktığı destansı yolculuğu konu alıyor. Kahramanımızın yegane amacı yeryüzü üzerindeki bütün çimleri kısaltmaktır. Bunun için kahramanımız şapkasını takıyor, çim biçme makinesini yanına alıyor ve sokağa çıkıyor. Maceramıza Amerika'nın banliyölerinde başlıyoruz, Rusya'nın soğuk tundra ormanlarında yolculuğumuza devam ederek Dünya'yı dolaşıyoruz.

Law Mower'da oyunun hikaye modu bize 45 bölümlük bir eğlence sunuyor. Bu bölümlerde kuşbakışı kamera açısıyla kahramanımızı kontrol ederken çim biçiyoruz; fakat köpekler bizi kovalıyor, ordu peşimize düşüyor, çimlerini biçtiğimiz ev sakinleri bize saldırıyor ve füzeler tepemize yağıyor. Bölümleri tamamlarken zamana karşı yarışıyoruz, ne kadar hızlı bölümü geçersek o kadar yüksek puan kazanıyoruz.

Law Mower'da multiplayer oyun modu da yer alıyor. Bu modda komşularımızla yarışıyor ve çim biçme yeteneklerimizi sergiliyoruz. Multiplayer mod altında capture the flag, deathmatch, domination ve co-op gibi farklı oyun modları da yer almakta.

Law Mower'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core 2 Duo işlemci

- 2 GB RAM

- 256 MB video belleğe sahip ekran kartı

- 300 MB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme