Machete Lite 4.2 (windows)

Machete Lite

4.2
Machete Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Machete Lite, çoklu ortam dosyalarının(ses ve video dosyalarının) hızlı ve kolayca düzenlenmesini sağlayan kullanıcı dostu bir programdır.

Machete, çoklu ortam dosyalarınızı oynatmak ve düzenlemek için kullanabileceğiniz pratik bir programdır. Machete; AVI, FLV, WMV, MP4, MOV, WMA, MP3 ve WAV formatlarındaki ses ve görüntü dosyalarınızı düzenleyebilir. Diğer formatlardaki dosyaları düzenleme işlevi ise gelecekteki versiyonlar için planlanmakta.

Machete ile video düzenlerken ekstra bilgilere sahip olmanıza ya da üst seviyede tekniklere ihtiyacınız yoktur. Programı kullanmak son derece basittir ve çoklu ortam dosyalarını indirmeye başladıktan birkaç dakika sonra dahi onları düzenlemeye başlayabilirsiniz. 

Mükemmel kullanıcı dostu tasarımı ile Machete çoklu ortam dosyalarınızı hızlıca ve kolayca kesmek için ideal bir çözümdür. Machete ile gereksiz olan tüm parçaları kopyalayabilir, yerini değiştirebilir, karıştırabilir ve tek parça halinde saklayabilirsiniz. Kısacası Machete, iki kolay video kesme/düzenleme programı ile video birleştirme programının ve hatta daha fazlasının yapabileceği şeyleri tek başına yapabilen bir programdır.

Bu video düzenleme programı ile işlem yaparken başka hiçbir şey yapmaya ihtiyaç duymazsınız. Bu yüzden Machete kullanmak, işlerinizi hızlandırır ve bu arada video kalitesi düşmez. Bu yüzden Machete programını kayba sebep olmayan video düzenleyicilerin kategorisine koyarız. Aynı zamanda Machete kullanırken çoklu ortam dosyalarınızı düzenlemek için güçlü ve pahalı bir bilgisayara sahip olmanız gerekmez. Bir dosyayı düzenleyip kaydettiğinizde orijinal hali de saklanır.