Magicka: Wizard Wars (windows)

Magicka: Wizard Wars

Magicka: Wizard Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,049

  • Üretici

    Paradox Interactive

Magicka: Wizard Wars ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Magicka: Wizard Wars oldukça canlı ve hızlı büyü savaşları yapabilmenize imkan tanıyan, online olarak takımlar halinde savaşabileceğiniz MOBA türünde bir aksiyon oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Magicka: Wizard Wars'da oyuncular savaş alanlarına atlayarak gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla savaşmaktalar. PvP temeli üzerine kurulu olan Magicka: Wizard Wars yoğun aksiyon içeren bir oyun. Oyunda takım üyelerinizi yaralayabileceğiniz gibi beklenmedik stratejiler oluşturabiliyorsunuz. Magicka: Wizard Wars'da karşılaşmalar kısa süreli olarak gerçekleşiyor ve bu sayede oyun akıcılık kazanıyor.

Magicka: Wizard Wars 2 farklı oyun moduna yer veren bir oyun. İlk oyun modunda takım tabanlı olarak 4'e 4 karşılaşmalar yapabileceğiniz gibi diğer oyun modunda teke tek olarak düellolar yapabiliyorsunuz. Magicka: Wizard Wars'da karşılaşmalarda yeteneklerinizi konuşturmanıza imkan tanınıyor. Oyunda gerçek zamanlı olarak kullanacağınız büyüleri seçerek rakiplerinizin saldırılarına karşı koyabilmektesiniz.

Magicka: Wizard Wars'ta yönettiğiniz büyücüleri kişiselleştirebilmeniz için sayısız seçeneğe sahipsiniz. Büyücü kıyafetleri, büyülü asalar, silahlar ve daha birçok öğeye erişebilmektesiniz. Oyunun grafikleri özellikle büyüler için kullanılan efektlerde öne çıkıyor ve tam anlamıyla görsel bir şölen yaşatıyor.

Oyunu indirmek için bu yazımızdaki talimatları takip edebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR