Miniflux 1.1.7 (windows)

Miniflux

Miniflux
ÜCRETSİZ
İndir 0.26 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miniflux sade ve kullanışlı bir RSS okuyucusudur

Miniflux eğer internet üzerindeki yayınları etkili ve pratik bir şekilde takip etmek isterseniz tercih edebileceğiniz bir RSS okuyucu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir RSS okuma programı olan Miniflux sayesinde hızlı ve basit bir şekilde internet üzerindeki yayınları takip edebiliyorsunuz. Eğer işiniz veya okul çalışmalarınız nedeniyle internet üzerinden farklı kaynakları aynı anda takip etmeniz gerekiyorsa RSS akışlarından faydalanabiliyorsunuz. Dilediğiniz RSS akışına üye olduktan sonra farklı yayınları bir arada takip edebilmeniz mümkün. İşte bu amaç için kullanabileceğiniz Miniflux temelinde okunabilirlik ve sadelik esas alınarak geliştirilmiş bir yazılım.

Miniflux okuyacağınız makalelerin sadece özetlerini görüntüleyebilmenin yanısıra tüm makaleyi de indirebiliyor ve okumanıza izin veriyor. Seçilen sayfa düzeni, yazı tipi ve renkler ekranınızda okuma işlemini kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Miniflux gereksiz özellik ve kısayollardan arındırıldığı için de sade bir arayüze sahip. Bu sayede kafanız karışmadan makalelere göz atabilirsiniz.

Miniflux'u desteklediği klavye kısayolları sayesinde etkili bir şekilde kullanabiliyorsunuz. İçinde reklam içermeyen yazılım kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumak için sosyal medya bağlantıları da içermiyor.

YORUMLAR