MP3 Factor

MP3 Factor
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MP3 Factor ile MP3 dinleyebilir ve düzenleyebilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası zararlı yazılım olarak algılandığı ve üreticisi artık programı geliştirmediği için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

MP3 Factor kullanıcılara MP3 oynatma işlevinin dışında ses kaydetme, MP3 dönüştürme, MP3 birleştirme ve MP3 ayırma gibi işlevler de sunan zengin özellikli bir medya oynatıcıdır.

MP3 Factor standart bilgisayar kullanıcılarının MP3 ve ses dosyaları ile ilgili olan hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen kullanışlı bir araç kutusudur. Eğer bilgisayarınızda bulunan WAV formatındaki ses dosyalarını taşınabilir cihazlarda veya medya oynatıcılarda oynatmak için dönüştürmeniz gerekiyorsa MP3 Factor sizin için gerekli çözümü sunacaktır. WAV dosyalarını MP3 dosyalarına dönüştürebilen MP3 Factor kullanıcılara format uyumsuzlukları konusunda kolay bir çözüm sunuyor.

MP3 Factor kullanıcılara bilgisayarlarında yürütülen herhangi bir sesi direkt olarak MP3 formatında kaydedebilme imkanı tanımakta. Bu sayede sesli sohbetlerinizi, radyo yayınlarını veya videolardaki sesleri MP3 dosyalarına dönüştürebilmektesiniz. 

Eğer elinizdeki MP3 dosyalarını farklı parçalara ayırmak istiyorsanız MP3 Factor'ün MP3 ayırma özelliğinden yararlanarak farklı MP3 dosyaları yaratabilirsiniz. Bu işlemin tam tersi biçimde MP3 Factor ile farklı MP3 dosyalarını tek bir MP3 dosyası haline getirebilmeniz de mümkündür.

YORUMLAR