One Hit KO Demo (windows)

One Hit KO

One Hit KO
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Hit KO bitmek bilmeen bir aksiyon sunan bir dövüş oyunudur

One Hit KO reflekslerinizi test ederek eğlenmenize imkan veren bir dövüş oyunu olarak tanımlanabilir.

80'li ve 90'lı yılların B sınıfı aksiyon filmleri temel alınarak geliştirilmiş bir oyun olan One Hit KO'da oldukça hızlı dövüşler bizi bekliyor. Sadece 2 tuşla oynayabileceğiniz basit bir oyun olan One Hit KO'da temel amacımız sürekli üzerimize gelen ve bize saldıran düşmanlarımıza zamanında atak yaparak ilk darbeyi vuran kişi olmak. Eğer saldırıyı ıskalarsak ve düşmanımız bize saldırmayı başarırsa oyun sonlanıyor.

One Hit KO'de sol ok tuşuna basarak sol tarafa doğru, sağ ok tuşuna basarak sağ tarafa doğru saldırıyorsunuz. Bütün yapmanız gereken şey bundan ibaret; fakat oyunda ilerledikçe işler karışıyor. Bazı düşmanlar tek yumruk veya tekmeyle devrilirken bazılarına birkaç defa vurmanız gerekiyor. Ayrıca hızları da artıyor. Bu da reflekslerinizi konuşturmanız gerektiği anlamına geliyor.

One Hit KO içinde kilidini açabileceğiniz 24 farklı kahraman bulunmakta. Retro tarzda 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyunun güzel yönü ise düşük sistem gereksinimlerine sahip olması. One Hit KO'nun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 10

- 200 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme