OnePlus 2 Duvar Kağıtları (windows)

OnePlus 2 Duvar Kağıtları

OnePlus 2 Duvar Kağıtları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  99

 • Üretici

  OnePlus Ltd.

OnePlus 2 Duvar Kağıtları ücretsiz bir duvar kağıdı paketidir

OnePlus 2 Duvar Kağıtları 2015'in en iddialı akıllı telefonları arasında yer alan ve kendisini 2016'nın amiral gemisi katili olarak tanımlayan Android telefonda kullanılan duvar kağıdı seçeneklerini içeren bir pakettir.

OnePlus 2 donanım özellikleri ile piyasadaki amiral gemilerine diş gösteriyor ve diğer amiral gemilerine göre nispeten daha makul olan fiyatıyla kullanıcıları cezbediyor. OnePlus 2 geliştirici ekibi bu iddialı akıllı telefonlarının daha da özel bir kullanıcı deneyimi sunması için büyük özen göstermişe benziyor. Ekip Google'ın Android 5.0 Lollipop ile gelen standart duvar kağıdı arşivinin yerine kendi hazırladığı oldukça özel duvar kağıtlarını OnePlus 2 ile birlikte kullanıcılara sunuyor. Paket içerisinde 26 adet duvar kağıdı yer alıyor

İçerisinde birbirinden güzel duvar kağıtlarına yer veren OnePlus 2 Duvar Kağıtları paketini indirerek bu duvar kağıtlarını bilgisayarlarınızda, farklı marka tablet veya telefonlarınızda da kullanabilirsiniz. Bu işi yapmanız için şu adımları izlemeniz yeterli:

 • Arşiv dosyasını bilgisayarınıza veya Android cihazınıza indirin
 • İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınızda Winrar veya Winzip ile açın (mobil cihaz kullanıyorsanız bu işi WinZip Android versiyonu ile yapabilirsiniz)
 • Duvar kağıtlarını seçeceğiniz klasöre çıkartın ve dilediğiniz cihaza transfer ederek kullanmaya başlayın

YORUMLAR