Outcast - Second Contact (windows)

Outcast - Second Contact

Outcast - Second Contact
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Outcast - Second Contact geniş ve gizemli bir dünyayı keşfedebileceğiniz bir aksiyon oyunu

Outcast - Second Contact içerisinde bilim kurguyu ve fantastik öğelerle birleştiren açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Adelpha adlı gezegene konuk olduğumuz Outcast - Second Contact'ta Cutter Slade adlı kahramanın yerine geçiyoruz. Kahramanımız, dünyayı felakete sürükleyen bir olayı engellemek amacıyla görevlendirilerek Adelpha gezegenine gönderiliyor. İnsanoğlunun uzayda yaşamın izlerini bulduğu bu çağda Adelpha gezegeni keşfedildikten sonra buraya bir insansız roket gönderiliyor. Bu roket Adelpha'da veri toplamaya çalışırken, Adeplha'nın yerlileri roketi yok ediyor ve ortaya yıkıcı bir enerji tufanı çıkıyor. Bu tufan dünyaya ulaşmadan önce roketi bulup tamir etmemiz gerekli.

Outcast - Second Contact'ta 6 kıtadan oluşan büyük bir oyun dünyası bizi beklemekte. Bu dünyada hem yaya olarak, hem de sıradışı binekler üzerinde yolculuk edebiliyoruz. İlginç bir uzaylı medeniyetini keşfederken, baskı altında ezilen bir halkı savunmak için tehlikeli düşmanlarla da savaşmamız gerekli.

İlk Outcast oyununun yenilenmiş, daha iyi grafiklerle donatılmış ve yeni oyun mekanikleri eklenmiş sürümü olan Outcast - Second Contact'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 4. nesil Intel Core i5 veya AMD FX 8300 işlemci

- 6 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 670 veya AMD Radeon 7950 ekran kartı

- DirectX 11

- 15 GB boş depolama alanı

- Ses kartı

YORUMLAR