Pika Website Builder 1.2 (windows)

Pika Website Builder

1.2
Pika Website Builder
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    426

  • Üretici

    Pika Software

Pika Website Builder, herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan kendi web sitenizi tasarlayabileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Pika Website Builder, web tasarımına yeni başlayan ve herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmayan tasarımcıların, profesyonel görünümlü web siteleri hazırlayabilmeleri için geliştirilmiş olan oldukça basit ve kullanışlı bir web sitesi tasarlama programıdır. Program yardımıyla herhangi bir bilgisayar kullanıcısı sadece birkaç küçük adımı tamamlayarak HTML formatında web siteleri hazırlayabilir.

Program içerisinde yer alan kurulum sihirbazı üzerinde yer alan adımları tek tek takip ederek profesyonel görünümlü web sitenizi tasarlayabilir ve sonrasında kendi sunucularınız veya üretici sunucusu üzerinde yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Birçok hazır web sitesi tasarımının yer aldığı program yardımıyla beğeneceğiniz bir temayı seçebilir ve sonrasında gerekli düzenleme işlemlerini tamamlayarak kendi web sitenizi yayına alabilirsiniz. Kişisel web site temalarından tutunda iş yeriniz için web sayfası hazırlayabileceğiniz temalara kadar birçok farklı tema program üzerinde sizleri beklemektedir.

Düzenleme sayfası üzerinde yer alan neredeyse tüm özellikler kullanıcılar tarafından özelleştirilebilir. Hatta HTML bilgisine sahip olan kullanıcılar kodlara doğrudan müdahale ederek istedikleri düzenlemeleri kolayca gerçekleştirebilirler.

Sayfa başlığı ve açıklaması gibi özellikleri kolayca belirleyebileceğiniz Pika Website Builder ile sayfalar arasındaki bağlantıları ve dışarı giden bağlantılar için linkleme işlemlerini oldukça kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Web sitenizin tasarımını tamamladıktan sonra yapmanız gereken son bir işlem kalıyor. Eğer kendinize ait bir FTP sunucunuz varsa, sunucunuza ait bilgileri program içerisinde yer alan ilgili bölüme girerek, web sitenizi hızlı bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Sonuç olarak herhangi bir kod bilgisine sahip olmayan bilgisayar kullanıcılarının bile kendi web sitelerini tasarlamalarına olanak sağlayan Pika Web Site Builder, kendi web sitesini oluşturmak isteyen tüm kullanıcıların denemesi gereken programlardan bir tanesidir.

YORUMLAR