Pirates: Treasure Hunters (windows)

Pirates: Treasure Hunters

Pirates: Treasure Hunters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirates: Treasure Hunters bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Pirates: Treasure Hunters eğer online rekabeti seviyorsanız size aradığınız heyecanı sunabilecek bir MOBA oyunu olarak tanımlanabilir.

MOBA türünü League of Legends benzeri oyunlar ile tanımıştık. Pirates: Treasure Hunters da yine aynı türde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Pirates: Treasure Hunters, MOBA türüne korsan temasını kazandırıyor. Oyuncular farklı yeteneklere sahip korsan kahramanları seçerek rakipleriyle 6'ya 6 takımlar halinde savaşmaktalar. Bu savaşlarda temel amacımız ise bir yandan kendi üssümüzü korurken karşı takımın üssünü ele geçirmek.

Pirates: Treasure Hunters'da yer alan kahramanların kimileri büyü gücünde usta, kimileri de kılıç gibi silahları kullanabiliyorlar. Ayrıca oyun içerisinde eçşitli savaş araçları yer alıyor. Oyuncular bu savaş araçlarını kullanarak rakip takım karşısında avantaj elde edebiliyorlar. Pirates: Treasure Hunters'ın savaş sistemi ise DOTA ve LOL gibi benzer MOBA'lardan çok daha hızlı işleyen dinamiklere sahip. Bu daha daha yoğun olarak aksiyon yaşamamızı mümkün kılmakta.

Pirates: Treasure Hunters tatmin edici bir graifk kalitesine sahip. Oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde:

Pirates: Treasure Hunters Sistem Gereksinimleri

- Windows XP işletim sistemi

- 2 GHZ Intel Core 2 Duo işlemci

- 2 GB RAM

- 256 MB GeForce 8600 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 5 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR