Relic Hunters Zero 0.8.4 (windows)

Relic Hunters Zero

Relic Hunters Zero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Relic Hunters Zero oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur

Relic Hunters Zero bolca aksiyon içeren ve inanılmaz keyifli bir oynanışa sahip olan bir kuşbakışı savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz top down shooter türünde bir aksiyon oyunu olan Relic Hunters Zero'da uzayda geçen bir maceraya atılıyoruz. Oyundaki temel amacımız karşımıza çıkan şeytani uzay ördeklerini ve şeytani uzay kaplumbağalarını yok etmek ve galaksiyi temizlemek. Maceramız boyunca birçok farklı yeri ziyaret ederken yeni silahların kilidini açabiliyoruz ve yeni kahramanları kurtarabiliyoruz. Keşfedeceğimiz özel eşyaların gücünden yararlanarak oyun sonuna doğru ilerliyoruz.

Relic Hunters Zero açık kaynak koduna sahip bir oyun. Bu da onu oldukça kolay bir şekilde modlanabilir bir oyun yapıyor. Oyuncular tarafından geliştirilecek Relic Hunters Zero modlarıyla oyuna sayısız yeni içerik eklenebilecek. Oyunda şu an 6 farklı oynanabilir kahraman, yerel co-cop desteği, 12 bölümlük senaryo modu ve sonsuz "Endless Mode" yer alıyor.

Relic Hunters Zero eskiden DOS ortamında oynadığımız reto oyunlara benzeyen grafiklere sahip. Oyunun düşük sistem gereksinimlerine sahip olduğu ve eski bilgisayarlarda bile rahatça çalışabileceği söylenebilir. Relic Hunters Zero'nın minumum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows 7 işletim sistemi
  • 4 GB RAM
  • Shader Model 2.0 desteğine ve harici video belleğe sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 100 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR