Replay Media Catcher 6.0.0.56 (windows)

Replay Media Catcher

Replay Media Catcher
ÜCRETSİZ
İndir 27.08 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Replay Media Catcher, internet ortamında beğendiğiniz videoları indirmek yada ses ve video kayıt işlemleri yapabilmek için kullanabileceğiniz yararlı bir program.

Replay Media Catcher, YouTube, Vimeo ve daha bir çok platform üzerindeki videoları indirmenizi sağlayan kullanışlı ve çok fonksiyonlu bir video indirme programı. Sade bir video indirme programından çok daha fazlası olan Replay Media Catcher, aynı zamanda ses ve video kayıt işlemleri ile yayın işleri yapabilmenizi de sağlıyor.

Son derece sade ve modern tasarıma sahip olan arayüzü sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk yaşatmayan program ile video indirme işlemlerinizi çok kolay yapabiliyorsunuz. Ekranın üst kısmındaki çoubuğa, indirmek istediğiniz videonun URL'sini kopyalarak enter'a bastığınızda indirmek istediğiniz video ve indirme seçeneklerini gösteren ekran ile karşılaşıyorsunuz. Buradan videonun kalitesini, formatını ve çözünürlüğünü seçerek farklı formatlarda indirebiliyorsunuz.

Normal sürümü ücretli olan Replay Media Catcher'ın deneme sürümünü indirerek tam özellikleri ile kullanabiliyorsunuz. Deneme sürümü sona erdiğinde kullanmaya devam etmek için programı satın almanız gerekiyor.

Özellikler:

  • Kullanımı kolay
  • Akıllı video ve MP3 adlandırma
  • Format dönüştürme
  • Hızlı işlem yapma
  • Telefon ve tablet desteği
  • Güçlü ses kaydı yapabilme
Video indirme ve kayıt işlemleri dışında format dönüştürme işlemlerinizi de yapabilen programın ücretsiz olarak sunulan deneme sürümünü sitemizden hemen indirerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

YORUMLAR