Ripped Pants at Work (windows)

Ripped Pants at Work

Ripped Pants at Work
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ripped Pants at Work, yırtılan pantolonunuzu değiştirmek için ecel terleri döktüğünüz bir simülasyon oyunu

Ripped Pants at Work oynarken kahkahalar atmanıza yol açacak bir hayli ilginç bir simülasyon oyunu.

Uzun süredir iş aradığınızı ve nihayet iş görüşmelerinin sonuçlanarak işe kabul edildiğinizi düşünün. Süreç tamamlandıktan sonra heyecanla ilk iş gününüze hazırlanıyor, akşamdan giyeceğiniz kıyafetleri ütülüyor ve sabah bu kıtafetleri giyerek işe gidiyorsunuz. İşe gittiğinizde ofisteki yeni çalışma arkadaşlarınızla tanışarak ortama ısınıyorsunuz. Size ayrılan odaya geçtiğinizde ise masanızı yerleştirmeye başlıyorsunuz; fakat masaya koyduğunuz kalem yere düşüyor ve ardından kalemi almak için eğiliyorsunuz ve tam o anda "CAAAARRRT" diye acı ve derinden bir ses duyuyorsunuz. Pantolonunuzun yırtıldığını fark ettikten sonra soğuk terler döküyor, içine girecek bir delik arıyorsunuz; fakat ömrünüz boyunca saklanamayacağınız için iş başa düşüyor ve yeni bir pantolon bulmak zorunda kalıyorsunuz. İşte Ripped Pants at Work, bu mücadelenizi konu alıyor.

Ripped Pants at Work'teki temel amacımız ofisteki çalışma arkadaşlarımıza yakalanmadan gizlice ofisten çıkmak, şehir içinde dolaşarak bize uyacak bir pantolon bulmak. Açık dünya yapısına sahip olan Ripped Pants at Work'te küçük bir şehri keşfetmektesiniz. Oyunda en kısa sürede en çok pantolonu bulmaya çalışarak kendinizle yarışabilmeniz de mümkün. Bazı pantolonları bulmak baya zor olabiliyor, bu nedenle Ripped Pants at Work'te ustalaşmanız için oyunu bolca oynamalısınız.

Ripped Pants at Work, Minecraft benzeri grafik yapısına sahip. Oyun kuşbakışı olarak oynanıyor. Ripped Pants at Work minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listelenmekte:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i5 işlemci

- 4 GB RAM

- ATI Mobility Radeon HD 5400 ekran kartı

- 297 MB boş depolama alanı

YORUMLAR