Running Shadow (windows)

Running Shadow

Running Shadow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Running Shadow, yaratıklarla dolu fantastik dünyada sihirli eldiveni ele geçirmeye çalıştığınız aksiyon yüklü bir oyun.

Running Shadow, parkour ve fantastik rol yapma oyunun karışımı diyebileceğimiz, mobilin yanı sıra Windows bilgisayar ve tabletlerde de oynanabilir olan ücretsiz bir oyun. Evrensel oyun niteliğinde olduğundan üst düzey görseller sunuyor diyemeyiz ancak düşük seviye bilgisayar veya tabletlerde akıcı bir şekilde keyif alarak oynayabileceğiniz bir oyun diyebilirim. Prince of Persia oyununu oynadıysanız aynı konseptte olan bu oyuna da bayılacaksınız.

Elf, goblin, draconidler gibi onlarca yaratığın yaşadığı fantastik bir dünyada geçen oyunda yaratıklar tarafından korunan sihirli bir eldivenin peşine düşen hırsızın yerine geçiyoruz. Gölgeden farksız olan karakterimiz kendisine özel güç kazandırana eldiveni giydikten sonra bulunduğu yerden hızlıca kaçıyor ve bu noktada oyuna dahil olarak karakterimizin yaratıklardan kaçmasına yardımcı oluyoruz. Bir yandan ölümcül engellerle süslenmiş platformlar geçiş yaparken diğer yandan ensemizde en ufak hatamızı kollayan yaratıkları atlatmaya çalışıyoruz. Bunlar yetmezmiş gibi karşımıza farklı türde yaratıklar çıkıyor.

Soyluların kaleleri, şehir cezaevleri, kanalizasyonlar gibi farklı mekanlarda yaratıklarla karşılaştığımız oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz ve ilerledikçe daha zor ölen yaratıklar karşımıza çıkıyor. Gittikçe güçleşen yaratıklarla başa çıkmanın tek yolu ise oyun esnasında topladığımız puanlarla silahımızı, zırhımızı ve maskemizi yenilemek.

Prince of Persia tarzında oyunlarından hoşlananların bakmadan geçmemesi gereken bir oyun olduğunu düşündüğüm Running Shadow, biraz yüksek boyutlu ancak kesinlikle beklediğinize değecek.

YORUMLAR