Samsung Galaxy Tab 3 Duvar Kağıtları (windows)

Samsung Galaxy Tab 3 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy Tab 3 Duvar Kağıtları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,120

  • Üretici

    Tamindir

Samsung Galaxy Tab 3 Duvar Kağıtları, ekibimizin sizler için seçmiş olduğu kaliteli ve güzel duvar kağıtlarından oluşan bir duvar kağıdı paketidir.

Samsung Galaxy Tab 3 Duvar Kağıtları, Tamindir ekibi tarafından özenle seçilmiş 10 adet duvar kağıdından oluşan kullanışlı ve ücretsiz bir pakettir. Samsung Galaxy Tab 3 cihazlarınızın ekran çözünürlüğü ile uyumlu olan birbirinden güzel duvar kağıtları arasından hoşunuza gidenleri seçerek farklı günlerde tabletleriniz üzerinde kullanabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletlerinizin kişiselleştirilmesine önem veren kullanıcılardan iseniz, bu paket tam size göre. Paket içerisinde bulunan kaliteli ve güzel duvar kağıtlarını dilerseniz bilgisayarınız için de kullanabilirsiniz. 1024x600 çözünürlüğe sahip diğer cihazlarınızın ekranları ile de uyumlu olan duvar kağıtlarını dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Genellikle doğa ve manzara resimlerinden oluşan paketimizde bazı sanatsal resimlerde yer almaktadır. Tabletinizin ekranını renklendirmek ve her gün farklı duvar kağıtları kullanmak isterseniz sizler için hazırladığımız duvar kağıdı paketini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR