Save Flash 4.0 (windows)

Save Flash 4.0

Save Flash 4.0
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    52,382

  • Üretici

    Pilot Group

Web sitelerindeki her türlü flash animasyonunu kolayca kaydedebilirsiniz.

Save Flash tek bir tıklama ile flash animasyonları kaydedebileceğiniz çok yönlü becerikli bir araç. Sevdiğiniz tüm flash oyunları, flash kartları, flash bannerları ve çizgi filmleri çevirimdışı iken bile kullanabileceğiniz bir koleksiyon haline getirebilirsiniz. Web sitelerinde gördüğünüz her türlü Flash dosyasını kaydedebilmenizi sağlayan bu araç, Internet Explorer'da sağ üstte logo şeklinde duruyor. İsterseniz resim kaydeder gibi sağ tıklayarak ordaki menüdende bilgisayarınıza flash'ları kaydedebilirsiniz.

İnternet video sitelerindeki tüm flash filmleri bilgisayarınıza indirin. Yeni pop-up tuşu sayesinde videoların sol üst kısmından hemen bilgisayara indirebilir veya diğer işlemleri yapabilirsiniz. Save Flash'ın uyumlu olduğu bazı internet siteleri ise şöyle.

Belirlediğiniz dosyaya seçtiğiniz flash dosyalarını kaydeden bu yazılım ile istereniz web sayfalarının tamamınıda kaydedebiliyorsunuz. Kullanımı kolay özelliklerle donatılmış bu küçük yazılımın arayüzü çoklu dil desteğide veriyor.

Türkçe Yama

TAMİndir sizin için Türkçeleştirdi. Programı Türkçe yapmak için lütfen burayı tıklayın ve yamayı indirin. Gerekli işlemlerin nasıl yapılacağı ve yama dosyası yer almaktadır.

YORUMLAR