Shoot-n-Scroll (windows)

Shoot-n-Scroll

Shoot-n-Scroll
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shoot-n-Scroll shoot em up türünde bir helikopter savaşı oyunudur

Shoot-n-Scroll bize eskiden oynadığımız klasik helikopter oyunlarını hatırlatan shoot em up türünde bir savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir helikopter savaşı oyunu olan Shoot-n-Scroll'da dünyayı kurtarmaya çalışan kahraman bir helikopter pilotunun yerine geçiyoruz. Kahramanımız bu iş için helikopterine atlıyor ve düşmanlarıyla yüzleşmek için gökyüzüne açılıyor. Bize düşen görev ise kahramanımızın düşman ateşinden kaçmasını ve düşman uçaklarını ve savaş araçlarını yok etmesini sağlamak.

Shoot-n-Scroll, klasik bir shoot em up oyunu. Yani oyunda helikopterimizi kuşbakışı kamera açısıyla yukarıdan yönetiyoruz ve ekranda dikey olarak ilerliyoruz. Biz ilerledikçe karşımıza yeni düşmanlar çıkıyor. Helikopterimizin silahlarını kullanarak düşmanlara ateş ederken düşman ateşinden korunmaya ve kaçmaya çalışıyoruz. Oyun boyunca ekrandaki bonusları toplayarak kullandığımız silahı geliştirebiliyor, daha güçlü ateş edebiliyoruz. Ayrıca farklı silah seçeneklerine de sahibiz. Makinalı tüfekler ve roketler kullanabileceğiniz silahlar arasında.

Shoot-n-Scroll içerisinde 3 farklı helikopter seçeneğine sahibiz ve bu helikopterler kendilerine has süper saldırılarıyla farklı oyun stilleri sunuyor. Oyunda bölümleri tammalamak için dev bölüm sonu canavarlarıyla da savaşıyoruz.

YORUMLAR