SmarterStats Free Edition 8.5.5136 (windows)

SmarterStats Free Edition

SmarterStats Free Edition
ÜCRETSİZ
İndir 24.60 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SmarterStats Free Edition ile web siteleri için istatistikleri görüntüleyebilir, raporlamaları yapabilir ve veri incelemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

SmarterStats Free Edition web sitelerinize gelen trafiği görüntülemeniz ve raporlamanız için geliştirilmiş yararlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Aynı zamanda SmarterStats internetten gelir elde eden işletmelerin dönüşümlerini arttırmak ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için kullanabilecekleri ilgili, doğru ve ayrıntılı web sitesi istatistiklerini sağlayan kapsamlı web loglama ve SEO yazılımıdır.

Ayrıntılı web raporlama ve çok sayıda SEO araçlarıyla birlikte gelen program bir sitenin arama motoru sıralamasını takip etmek ve değerlendirmek için mükemmel bir çözümdür.

Günlük dosyaları yorumlayarak onları çok daha özel, verimli ve ilişkisel bir hale dönüştürür. Bu işlemleri yaparken oluşturmuş olduğu veritabanı benzer uygulamaların oluşturduğu veritabanlarına göre %85'e kadar daha az yer kaplamaktadır.

SmarterStats Özellikleri:

  • Pazarlama kampanyalarının performansını ölçmek için web sitesi istatistiklerini kullanma
  • Arama motoru sıralamasını ve görünürlüğünü arttırmak için SEO araçlarını kullanın
  • Web sitesi ziyaretçi sayısını ölçümleme
  • Arama motorlarında indexlenen sayfalarınızı inceleyin
  • Siteye ziyaretçi getiren ve yönlendiren sayfaları gözlemleyin
  • Web sitelerinin performansını ve sayfa yükleme sürelerini analiz etme

Not: SmarterStats Free Edition sadece tek bir site profili ile sınırlıdır. Eğer programdan memnun kalırsanız ve farklı siteleriniz içinde raporlama yapmak isterseniz SmarterStats Enterprise sürümünü satın almanız gerekmektedir.