SEO Spider Tool

SEO Spider Tool

kullanıcı

SEO Spider Tool, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir SEO yazılımıdır.

SEO Spider Tool, arama motoru uzmanlarının sıklıkla tercih ettiği SEO programlardan biri ve sitesinin aramalarda üst sıralarda çıkmasını isteyen webmasterlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz bu programda, web sitenizin mevcut potansiyeli hakkında bilgi edinebilir ve geliştirmek için ne yapmanız gerektiğiyle ilgili kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Günümüzde web sitelerinin bir yerlere gelmesindeki en önemli faktör SEO (arama motoru optimizasyonu) dersek yanılmış olmayız. İyi bir optimizasyona sahip siteler arama motorlarında otorite haline geliyor ve aramalarda hızla üst sıralara çıkarak günlük hitlerini bir hayli artırabiliyorlar. SEO Spider Tool programı da bu işi daha profesyonel yapmak isteyenlerin imdadına yetişen bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor.

SEO Spider Tool ile neler yapabilirsiniz?

Bu programda sitenizin noksanlarını tespit edebilir ve size raporlanmasını sağlayabilirsiniz. Kırık linkleri bulma, sayfa başlıklarını ve metaları analiz etme, sitenizin kodlama hatalarına bakma, XML site haritası oluşturma, yönlendirmeleri kontrol etme robots.txt dosyasını inceleme ve daha pek çok işlemi SEO Spider Tool ile gerçekleştirebilirsiniz. Google Analytics ile entegre çalıştığını da belirtmeden geçmeyelim.

İyi bir SEO aracı arıyorsanız SEO Spider Tool'u ücretsiz indirebilirsiniz. Bu sürümü kısıtlı özellikler sunsa da başlangıç için işinizi fazlasıyla görecektir. Temel işlemleri yapabiliyorsunuz ve 500 url sınırınız var. Dilerseniz 99 Euro ödeyip tam sürümü de alabilirsiniz.