Solstice Arena (windows)

Solstice Arena

Solstice Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solstice Arena online olarak oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Solstice Arena eğer arenaya çıkarak rakiplerinizle çarpışma keyfini yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir MOBA oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz fantastik hikayeye sahip bir oyun olan Solstice Arena'da temel olarak kendi kahraman takımımızı kuruyoruz ve arenaya adım atarak karşı takımı yok etmeye çalışıyoruz. Oyunda çok sayıda kahraman yer alırken bu kahramanların her biri kendisine özel yeteneklere sahip. Farklı kahramanları birleştirerek kurduğunuz takımlar sayesinde rakipler arasındaki eşleşmelerde çeşitlilik sağlanıyor. Bu nedenle oyunda belli taktikleri uygulamak yerine rakibimize göre taktik geliştirmemiz gerekiyor.

Solstice Arena'nın benzer MOBA oyunlarından ayrılan yönü hızlı maçlara yer vermesi. 3 kişilik takımlar halinde mücadele ettiğiniz Solstice Arena'da karşılaşmalar 5-15 dakika arası sürüyor. Oyundaki temel amacımız karşı takımın üssünü yok etmek. Karşılaşmalar esnasında haritanın ortasında yer alan sandık üzerinde kontrol sağlayabiliyoruz ve elde edeceğimiz altını kahramanlarımızı geliştirmek için kullanabiliyoruz. Solstice Arena'da karşılaşmalar esnasında seviye atlayarak kahramanlarımızın kullandığı eşyaları ve kahramanlarımızın yeteneklerini geliştirebilmemiz mümkün. Bu sayede maçlarda avantaj elde etmemiz söz konusu.

Solstice Arena ortalama kalitede grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Büyü ve yetenekleri kullanma sonucu ortaya çıkan görsel efektler ise oldukça hoş görünüyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 2 yüklü Windows XP
  • Intel Core 2 Duo veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci
  • 1 GB RAM
  • DirectX 9 ve Shader Model 2.0 destekli ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • İnternet bağlantısı
  • 2 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR