Sound Recorder Professional 1.24 (windows)

Sound Recorder Professional

Sound Recorder Professional
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelişmiş ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken bu ses kaydedici ile online veya offline kayıt işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Sound Recorder Professional, ismiyle paralel olarak, profesyonel amaçlarla kullanılabilecek bir ses kaydetme programı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle bu tür programlardan beklentisi yüksek olanları hedefleyen Sound Recorder Professional, bünyesinde topladığı özellikler ile isminin hakkını veriyor.

Bu programı kullanarak bilgisayarınıza bağlı mikrofon ile ses kaydı yapabilir, internet üzerinden gerçekleştirilen yayınları bilgisayarınıza kaydedebilir, web sayfalarındaki ses dosyalarını kaydedebilir, bilgisayarınızdaki ses oynatıcısını kullanarak açtığınız sesleri kaydedebilirsiniz. Kaydedilen dosyaları MP3, WAV, WMA, FLAC, APE, MPC, SPX, TTA, WV ve OGG formtlarında saklayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri pratik ve hızlı bir şekilde tamamyabilen Sound Recorder Professional ile eski tip vinil kasetleri bile dijital ortama rahatlıkla aktarabilirsiniz.

Programın en önemli özelliklerinden biri de sessizlik atlama (skip silence) modudur. Bu özellik ile kaydettiğiniz ses dosyalarındaki (özellikle Skype'tan kaydedilen sesler) sessiz geçen kısımları atlayabilirsiniz. Program sessiz kalınan kısımlarda otomatik olarak duruyor, ses başladığı zaman ise kaydetmeye devam ediyor.

Windows kullanıcıları için tavsiye edebileceğin en gelişmiş ses kayıt programlarından olan Sound Recorder Professional'ı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

YORUMLAR