Speed Test Logger (windows)

Speed Test Logger

Speed Test Logger
ÜCRETSİZ
İndir 1.19 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Test Logger ile internet hızınızı kolayca ölçebilirsiniz

Speed Test Logger kullanıcılara bilgisayarlarında otomatik olarak internet hız testi yapma imkanı veren kullanışlı bir internet hızı ölçme programıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Speed Test Logger indirme hızı testlerinizi otomatik bir hale getirmenizi sağlıyor. Evlerimizde veya iş yerlerimizde kullandığımız internet bağlantıları zaman zaman çeşitli problemler yaşayabiliyor. Bu problemlerde internet bağlantımız tamamen kesilebildiği gibi internet hızımız ciddi oranlarda düşebiliyor. Speed Test Logger kullanarak internet hızınızın düşüp düşmediğini, düştüyse ne derece bir düşüş yaşandığını tespit edebiliyorsunuz.

Açık kaynak kodlu bir yazılım Speed Test Logger size internet hızı testlerini belirleyeceğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak gerçekleşitrme imkanı veriyor. Bu sayede bilgisayarınızın başında olmasanız bile internet hızınızın ölçülmesini sağlayabiliyorsunuz. Program otomatik olarak aldığı internet hızı sonuçlarını CSV dosyaları şeklinde raporlayabiliyor. Speed Test Logger ile IP adresinizin değişip değişmediğini de görebiliyorsunuz.

Speed Test Logger eğer internet hızınızın zaman içerisindeki değişimini takip etmek ve raporlamak isterseniz yararlanabileceğiniz basit ve kullanışlı bir araç.

YORUMLAR