Split Mp3 files 1.0.0.5 (windows)

Split Mp3 files

Split Mp3 files
ÜCRETSİZ
İndir 0.23 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Split Mp3 files ile MP3 dosyalarınızı farklı parçalara bölebilirsiniz

Split Mp3 files kullanıcılara bilgisayarlarında kayıtlı olan MP3 dosyalarını farklı parçalara ayırma imkanı tanıyan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir MP3 ayırma programıdır.

Split Mp3 files ile elinizdeki MP3 dosyalarını birden çok dosya halinde bölebiliyorsunuz. Böylece dosyaların boyutları ve uzunlukları küçülüyor. Bu işlem çoğu farklı durumda ihtiyaç olmaktadır. Örnek olarak e-posta yoluyla iletmeniz gereken bir MP3 dosyasının dosya boyutu e-posta gönderimi için sıkıntı olabiliyor. Split Mp3 files kullanarak MP3 dosyalarının boyutlarını küçültebilir ve e-posta yoluyla iletebilirsiniz. Eğer derslerinizde veya konferans ve söyleşi gibi oturumlarda ses kayıtları alıyorsanız bu ses kayıtlarını farklı parçalar halinde saklamak ve paylaşmak isteyebilirsiniz. Split Mp3 files size bu gibi durumlarda da yardımcı olabiliyor.

Split Mp3 files görsel olarak çok ön planda olmayan bir arayüze sahip. Program sadece ihtiyacı karşılaması için geliştirilmiş ve üzerinde çok makyaj yapılmamış. Görevini gerektiği gibi yerine geitiren uygulama toplu olarak da MP3 dosyalarını ayırabiliyor. Split Mp3 files ile aynı anda 25 MP3 dosyasını farklı parçalara ayırabilirsniz.