Super Audio Recorder 3.0 (windows)

Super Audio Recorder

3.0
Super Audio Recorder
ÜCRETSİZ
İndir 1.74 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Audio Recorder ile bilgisayarınızdaki herhangi bir sesi kaydedebilirsiniz

Super Audio Recorder kullanıcılara mikrofon ve diğer kaynaklardan kolayca ses kaydı alma imkanı sunan kullanışlı bir ses kayıt programıdır.

Gerçek zamanlı kayıt imkanına sahip olan Super Audio Recorder bize ses katımızdan gelen herhangi bir sesi kaydedebilme imkanı veriyor. Program bu iş için sistemimizi ve ses katımızı analiz ediyor ve bize en iyi sonuç verecek olan ayarları otomatik olarak belirliyor. Eğer kayıt için ses kalitesini siz belirlemek isterseniz kalite ayarlarını elinizle değiştirmenize de imkan veriliyor. 

Super Audio Recorder'ın kayıt zamanlama özelliği programı benzerlerinden farklı kılmakta. Bu özellik sayesinde ses kaydının ne zaman başlayıp ne zaman sonlanacağını belirleyebilmektesiniz. Böylece bilgisayar başında olmasanız bile bilgisayarınızda ses kaydedebilmektesiniz.

Super Audio Recorder kaydedilen sesleri MP3 veya WAV foramtlarında bilgisayarınıza aktarabilmekte. Super Audio Recorder'ı videolardan ses alma amacıyla da kullanabilirsiniz. Programla YouTube gibi video siteleri üzerinden veya bilgisayarınızdan oynattığınız videolardaki sesleri ayrı bir ses dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. Benzer şekilde internet radyosu gibi çevrimiçi yayınlardaki sesleri de bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz. 

Super Audio Recorder genel olarak ses kaydı ile ilgili çoğu ihtiyacınızı kolayca karşılıyor.