SUPERAntiSpyware Professional 5.6.1020 (windows)

SUPERAntiSpyware Professional

SUPERAntiSpyware Professional
DENEME SÜRÜMÜ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    28,537

  • Üretici

    SUPERAntiSpyware

Spyware, adware, trojan, keylogger, rootkit, dialer gibi zararlı yazılımlara karşı kullanabileceğiniz gelişmiş ve profesyonel bir koruma programı.

SUPERAntiSpyware Professional, çok boyutlu tarama teknolojisi ve işlemci sorgulama teknolojisi ile yeni jenerasyon bir casus veya reklam yazılımı silmeprogramıdır. 1.000.000'dan fazla casus yazılımı bulup silerek sisteminizi korur.

Kesilmiş internet bağlantınızı onarabilen program masaüstünüzün zararlı yazılımlar tarafından zarar görmesini engeller, sistem kayıtlarını düzenler ve görev yönetimi görevini üstlenerek bu bölümlere bulaşması kuvvetle muhtemel olan casus yazılımları bulur ve yokeder. Sabit diskinizin komple veya özelleştirilmiş taramasını yapar, harici sürücüler, bellek kayıtları, kişisel dosyaları güvenli kalmaları için sürekli tarar.

Spyware, adware, malware, truva atları, dialer, solucanlar, keylogger'lar ve hijacker'ları tarayarak bulabilen bu profesyonel program ile bilgisayarınız zararlı yazılımların kurbanı olamayacak. Sisteminize sızmaya çalışan bu çeşit zararlı yazılımları anında tespit ederek yüklenme ve tekrar yüklenme işlemlerini engeller. Direct Disk Access (Direkt Sürücü Erişimi) özelliği sayesinde diğer programların göremediği rootkitleri de görebilen bu program ile artık hiçbir zararlı yazılımdan korkmanıza gerek kalmayacak.

Önemli! Ücretsiz versiyonun aksine bu gelişmiş profesyonel versiyonda otomatik tarama özelliği, sistem açılışı ve kapanışı esnasında sisteme varar vermeye çalışan yazılımlara karşı koruma, kayıt defteri koruması, otomatik güncellemeler, gerçek zamanlı engellemeler gibi gelişmiş özellikler bulunmaktadır.

YORUMLAR