Tales of Cosmos Demo (windows)

Tales of Cosmos

Tales of Cosmos
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tales of Cosmos güzel bir hikayeyi eğlenceli bulmacalarla birleştiren bir macera oyunudur

Tales of Cosmos 2 dostun hikayesini konu alan, sürükleyici bir hikayeye sahip alan eğlenceli bir macera oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilim kurgu tabanlı bir hikayeye sahip olan Tales of Cosmos'da uzayda yolculuk, bilinmeyen gezegenleri keşfetme gibi konular karşımıza çıkmakta. Oyunun hikayesi Profesör Gagayev ve sadık dostu Perseus adlı köpeğin etrafında şekillenmekte. Kahramanlarımız uzayı keşfetmek ve bilimsel veriler toplamak için uzay araçlarına atlayarak yer çekimsiz ortama doğru yol almaya başlıyorlar. Fakat biraz yol almaya başladıktan sonra uzar gemileri beklenmedik bir şekilde arızalanıyor ve tanımadıkları bir gezegene istekleri dışında iniş yapıyorlar. Bu olaydan sonra etraflarındaki tanımadıkları yeni dünyayı keşfetmeleri ve var olan kaynaklardan olabildiğince faydalanmaları gerekiyor. Biz de onlara bu serüvenlerinde yardımcı oluyoruz.

Tales of Cosmos açık dünya tabanlı bir macera oyunu. Oyundaki hikaye boyunca tek bir gezegen yerine farklı gezegenleri ziyaret ediyoruz ve bu gezegenlerdeki yerel yaşam formlarıyla iletişim kurarak onların yardımını almaya çalışıyoruz. Maceramız boyunca karşımıza oldukça yaratıcı şekilde tasarlanmış bulmacalar çıkıyor. Bu bulmacaları çözerek hikaye boyunca ilerleyebiliyoruz.

Bize 90'lı yıllarda oynadığımız klasik macera oyunlarını hatırlatan Tales of Cosmos kaliteli bir hikayenin yanısıra göze hoş görünen grafiklere de sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • 2 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 1 GB RAM
  • Nvidia GeForce 310 veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 216 MB boş depolama alanı