The King of Fighters 2000 (windows)

The King of Fighters 2000

The King of Fighters 2000
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The King of Fighters 2000 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

The King of Fighters 2000, bir dönem atari salonlarının en çok ilgi gören oyunları arasında yer alan klasik bir dövüş oyunu.

SNK firması bu klasik oyunu 2000 yılında ilk olarak Neo Geo arcade makineleri için yayınlamıştı. Atari salonlarına gittiğimizde jetonlarımızı stoklar, The King of Fighters 2000 makinesinin başına geçer, takımımızı kurarak rakip takımların karşısına geçer ve oyunu tamamlamaya çalışırdık. Zaman zaman da diğer oyuncular veya arkadaşlarımız jeton atarak bize rakip olurdu. Artık bu eğlenceyi bilgisayarlarımızda yaşayabiliyoruz. CD Projekt'in dijital oyun platformu GOG, The King of Fighters 2000'i resmi olarak bilgisayarlara konuk ediyor.

The King of Fighters serisinin 7. oyunu olan The King of Fighters 2000, SNK'nın iflas etmeden önce geliştirdiği son The King of Fighters oyunuydu. The King of Fighters 2000'de yer alan Strike sistemi sayesinde oyuncular maçlarda kendilerine yardımcı olacak dövüşçüleri seçebiliyorlar ve ihtiyaç duydukları anlarda bu dövüşçüleri çağırarak yardım alabiliyorlar. Yardımcı dövüşçülerimiz biz darbe alırken veya biz saldırırken kombolarımıza da dahil olabiliyorlar. 

The King of Fighters 2000, önceki SNK oyunlarından birçok farklı kahramana yer verirken Ramon, Vanessa, Seth, Lin, Hinako Shijo ve Kula Diamond gibi yeni dövüşçülere de yer veriyor.

The King of Fighters 2000'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 2.4 GHz Pentium 4 işlemci

- 1 GB RAM

- Intel HD Graphics ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 500 MB boş depolama alanı

- Klavye, fare