Valentine Wallpaper Changer 1.0.0.1 (windows)

Valentine Wallpaper Changer

Valentine Wallpaper Changer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    867

  • Üretici

    IppoSoft

Masaüstünüzde sevgililer gününe özel duıvar kağıtlarının yer almasını istiyorsanız bu programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Valentine Wallpaper Changer programı, sevgililer gününde kullanmak isteyebileceğiniz ücretsiz bilgisayar programları arasında yer alıyor ve dilerseniz kendi bilgisayarınızda, dilerseniz de sevgilinizin ya da eşinizin bilgisayarında küçük sürprizler hazırlamanıza olanak tanıyor. Adından da anlayabileceğiniz gibi temel olarak masaüstü duvar kağıdı resimlerini değiştirmek üzerine hazırlanmış olan programda, çeşitli seçme arkaplan resimleri yer alıyor.

İçerisindeki sevgililer günü duvar kağıtlarının belli bir aralıkla değişmesini sağlayan program, dilerseniz arayüzü sayesinde kendi resimlerinizi de eklemenize ve ayarlamalar yapmanıza olanak tanıyor. Bu arayüz çok kolay kullanımlı olduğu için herhangi bir şekilde sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

1 ila 500 dakika arasında istediğiniz zaman aralığını hemen belirleyebiliyor, böylece ne kadar sürelerle mevcut duvar resminin kalacağını belirleyebiliyorsunuz. Dönüşüm sürelerinin yanında, resmin konumlandırılmasını da ayarlayabiliyor yahut resimler üzerinde fotoğraf efektleri de uygulayabiliyorsunuz. Tabii ki fotoğraf efektlerinden hoşlanmayanlar bu efektleri tamamen kapatabiliyorlar.

Eğer sıradaki duvar kağıdı resminin süresini beklemek istemiyorsanız görev çubuğunda yer alan ikona tıklayarak hemen bir diğer resmin masaüstünüzde belirmesini de sağlayabilirsiniz. Programı kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşmanız oldukça zor, ayrıca sistem kaynaklarını da verimli kullanması nedeniyle performans sorunlarına da yol açmamakta.

YORUMLAR