YouTube Explorer 1.0 (windows)

YouTube Explorer

1.0
YouTube Explorer
ÜCRETSİZ
İndir 2.98 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouTube Explorer, Youtube üzerinde izlediğiniz ve beğendiğiniz videolara benzer videoları bulabilmeniz için geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır.

YouTube Explorer, kullanıcıların Youtube üzerinde izledikleri ve beğendikleri videolara benzer videoları listeleyebilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır. Tek bir sorguyla 8000 videoya kadar benzer videoyu kolayca listeleme şansını sizlere sunan program gerçekten çok kullanışlıdır.

Youtube üzerinde görüntüleyebileceğiniz 20 adet benzer video size yetmiyorsa, Youtube Explorer ile tarayıcınız dışında buna bir çözüm getirebilir ve isterseniz benzer videolar arasından beğendiklerinizi varsayılan tarayıcınız üzerinde izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Oldukça basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken şey; Youtube üzerinde beğendiğiniz ve benzerlerini bulmak istediğiniz videolara ait bağlantı adreslerini program üzerinde ilgili alana yapıştırarak tarama işlemini başlatmaktır.

Hızlı arama algoritması sayesinde 400 ile 8000 adet benzer video taramasını oldukça hızlı bir şekilde tamamlar ve kullanıcıların beğenisine sunar.

Sonuç olarak kolay kullanımı, ücretsiz olması ve etkili tarama hızı nedeniyle tüm Youtube kullanıcılarının oldukça işine yarayacağını düşündüğüm Youtube Explorer'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR