4 Pics 1 Word 1.9.0.0 (winphone)
4 Pics 1 Word
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    68

  • Üretici

    Denham Software Solutions

4 Pics 1 Word, Windows Phone Mağazası'nda resimli kelime bulmaca oyunları arasında oldukça popüler.

4 Pics 1 Word, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz resimli kelime bulmaca oyunlarından biri. Ortak bağlantıları bulunan 4 farklı resmi inceleyerek sihirli kelimeyi bulmaca çalıştığınız bir oyun ve hem ücretsiz hem de cihazınızda fazla yer kaplamayacak bir oyun.

4 farklı resmin ortak noktasını bulup istenilen kelimeye ulaşmaya dayanan ve ilerledikçe daha da zorlaşan bölümler sunan 4 resim 1 kelime oyunları kelime ve bulmaca türünü birleştiriyor ve boş zamanlar için en ideal seçenekler arasında. Kelime bilgimizi ön plana çıkartan ve dikkatimizi ölçen bu oyun Türkçe oynanabildiği gibi İngilizce olarak ta oynanabiliyor. 4 Pics 1 Word oyununda da adından da anlayacağınız üzere İngilizce kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Bu noktada yabancı dil seviyeniz oldukça önemli. Eğer orta ve ileri seviyede bir İngilizceniz yoksa oyundan hiçbir keyif almamakla birlikte belli bir bölümüne geldikten sonra ilerlemekte zorlanacaksınız. Belli bir bölüm demişken oyunda 300’den fazla bölüm bulunuyor.

4 Pics 1 Word de benzerleri gibi sihirli kelimeyi bulamadığınız vakit kolaylık sunuyor. Coins olarak geçen, ilerledikçe kazanabildiğiniz paraları kullanarak tüm yanlış harfleri kaldırma, doğru harflerinden birini gösterme gibi kelimeye ulaşmanızda büyük kolaylık sağlayacak ipuçları alabiliyorsunuz. Bu ipuçları oldukça pahalı olduğundan üzerinde fazlasıyla düşündüğünüz bölümlerde kullanmanızı, daha oyunun ilk bölümlerinde kesinlikle harcamamanızı öneririm.

4 Pics 1 Word, resimli kelime bulma oyunları arasında oldukça eski ve Windows Phone platfformunda oldukça popüler. Kelime bulma üzerine kurulu oyunları seviyorsanız bir şans verin ve indirin derim.

YORUMLAR