Acıkınca 1.0.0.1 (winphone)

Acıkınca

Acıkınca
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Acıkınca uygulaması ile akıllı telefon ve tabletiniz üzerinden birkaç dokunuşla yemek siparişi verebilirsiniz.

Acıkınca, online yemek siparişi veren herkesin akıllı telefonunda bulunması gereken bir uygulama. Acıktığınızda yardımınıza koşan uygulama siparişlerinizi dilediğiniz şekilde ödeme imkanı sunuyor. Kapınıza kadar gelen siparişinizin ödemesini nakit, kredi kartı veya yemek çeklerinizi kullanarak yapabiliyorsunuz. Üstelik hiçbir güvenlik sorunu yaşamadan.

Acıkınca, üyelik ücreti ödemeden, servis ücreti ödemeden, siparişinizi birkaç dokunuşla verebileceğiniz güvenli ve hızlı bir yemek sipariş uygulaması. Şu anda Balıkesir, Kütahya, Çanakkale, Manisa’dan gelen siparişleri alan, yakın zamanda İzmir ve Kıbrıs’ta da hizmet vermeye başlayacak olan bir online yemek sipariş sitesi olan Acıkınca.com’un resmi iPhone ve iPad uygulaması desteklediği restoranlar arasında Domino’s Pizza, Pizza Pizza, Özsüt, Komagene, Köfteci Ramiz, Sultanahmet Köftecisi bulunuyor.

Acıkınca Windows Phone uygulaması, basit kullanımlı arayüz ile geliyor. Siparişlerinizi hızlı bir şekilde verebiliyor ve siparişinizin ne durumda olduğunu görebiliyorsunuz.

YORUMLAR