Air Soccer Fever 3.2.0.0 (winphone)

Air Soccer Fever

Air Soccer Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Soccer Fever, ister arkadaşınızla birlikte isterseniz de çevrimiçi oynayabileceğiniz eğlenceli bir futbol oyunu.

Air Soccer Fever, Windows Phone platformunda bir milyon indirmeye ulaşmayı başarmış tek çevrimiçi oynanabilen futbol oyunu.

Eski Windows Phone telefonunuzda rahatlıkla oynayabileceğiniz Air Soccer Fever, görsel ve oynanış açısından popüler futbol oyunlarından oldukça farklı. Gerçeği ile birebir aynı futbolcularla yeşil sahalara ayak basmak yerini takımınızı seçiyor ve kuş bakışı görüntüden maç keyfine başlıyorsunuz. Sadece milli takımları seçmenize izin veren oyun (Türkiye de bulunuyor.) dar bir saha üzerinde oynandığından benzerlerinden daha fazla keyif alacağınızın garantisini verebilirim.

Birebir arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz veya çevrimiçi dünyaya girerek turnuvalara katılabileceğiniz Air Soccer Fever, Windows Phone platformunda şu ana kadar oynadığım en keyif veren futbol oyunu. Gerçekçilik uzak olsa da oynadığınız süre boyunca kesinlikle eğleniyorsunuz. Boş zamanınızda açıp bir süreliğine oynayabileceğiniz futbol oyunu arıyorsanız Air Soccer Fever’a kesinlikle bir göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR