Ball Jump (winphone)

Ball Jump

Ball Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ball Jump, reaksiyon hızınızı ölçebileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunu ve Ketchapp imzasını taşıyor.

Ball Jump, Ketchapp’ın popüler oyunlarını Windows Phone platformuna başarılı bir şekilde taşıyan OS MiniGame imzasını taşıyan, reflekslerimizi ve sinir mekanizmamızı ölçen oynanışa ve olabildiğince kolay kontrol sistemine sahip olmasına karşın ilerlemesi son derece zor olan bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkkıyor.

Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirebildiğimiz ve sonuna kadar da ücret vermeden oynayabildiğimiz beceri oyununda yaptığımız tek şey ufak topun zıplamasını sağlamak. Topu hareket ettirmek için de ekrana bir kere dokunmamız kafi. Böylesine basit bir oyunun zorluğu ve eğlence seviyesi hakkında kafanızda soru işaretleri belirebilir ancak oyunun çocuk oyunu olmadığını giriş yaptığınızda anlıyorsunuz.

Değişen koşullar karşısında reflekslerimizin ne kadar hızlı olduğunu ölçen oyunun zor kısmı üzerinde zıpladığımız (zıplamaya çalıştığımız) platformun hareketli yapıda tasarlanmış olması. Topu zıplattıkça platformu oluşturan taşlar hareketlenmeye başlıyor ve taşın uç noktasına geldiğimizde yere düşüyor. Bu noktada geç kalıp zıplamazsak zar zor yaptığımız puanımızı sıfırlamış oluyoruz.

YORUMLAR