Basketball 3D 1.9.4.0 (winphone)

Basketball 3D

Basketball 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basketball 3D, Windows Phone platformunda en beğenilen basketbol oyunlarından biri.

Basketball 3D, Windows Phone platformunda en çok beğeni toplayan basketbol oyunlarından biri. Spor oyunları boş zamanlarınızda açıp oynadığınız oyunlar arasındaysa görsel açıdan fazla kaliteli olmayan ancak oynanış olarak oldukça zevkli olan bu oyunu hazır ücretsiz iken kaçırmayın derim.

Android ve iOS platformunda gerek ücretli gerekse de ücretsiz indirilebilen onlarca basketbol oyunu yer alıyor ancak Windows Phone kullanıcılarının oynayabileceği kaliteli sadece birkaç tane basketbol oyunu var. Basketball 3D de bunlardan biri. Her ne kadar görse açıdan beklentilerimi karşılaşmasa da oynadığım süre boyunca keyif aldım ve kısa süreli oynanış için son derece ideal bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Renkli arayüzü kadar gaza getiren müzikleri ile de dikkat çeken basketbol oyununda üç mod yer almakta. Verilen süre içerisinde olabildiğince fazla sayıda basketbol topunu potadan geçirmeniz gereken Süreye Karşı Oynama, potaya odaklanmanız gereken ve sadece beş atış kaçırma lüksünüzün olduğu Ani Ölüm, (Türkçesi garip oldu ancak orijinal ismi bu şekilde.) ve belirtilen süre içinde hedef sayıya ulaşmaya çalıştığınız, hızlı olmanız gereken kolaydan zora doğru ilerlediğiniz Meydan Okuma modu oyunda ücretsiz olarak tercih edebildiğimiz seçenekler arasında.

Çoklu oyuncu desteği sunmayan oyunda her başarılı atış sonrası kazandığınız puanları iki yere harcayabiliyorsunuz. Daha isabetli atışlar yapmak için top değişimi yapabiliyor veyahut farklı basketbol sahalarında oynamayı deneyebiliyorsunuz. Tabii ki gerçek para harcamadan bunları açmak istiyorsanız oyunu uzun bir süre oynamanız şart. Çünkü oldukça pahalılar.

YORUMLAR